Старовинний бамбетель – інтер’єрне рішення креативного ресторатора!

By admin 8 років agoNo Comments
Home  /  News  /  Старовинний бамбетель – інтер’єрне рішення креативного ресторатора!
Stitched Panorama

Відкриваючи кафе або ресторан в тематичному українському стилі, власник завжди роздумує про те як лаконічно та правильно сумістити ідейну концепцію закладу з правильним дизайном інтер’єру.  Створити   заклад  оригінальним, цікавим і не таким як у всіх.

В даному випадку поговоримо про варіанти розміщення людей у залі. Як варіант  різноманітні лави, стільці (дивани думаю з українського старовинного інтер’єру виключимо). Дані пристрої для сидіння виготовляються з різних матеріалів величезною кількістю фірм які займаються деревообробкою. Максимум на що може розраховувати власник ресторану чи кафе це якісні та надійні вироби  з дерева  які будуть за зовнішнім виглядом зроблені «під старовину». Ціни на такі вироби не вирізняються дешевизною – вартість дерева, робіт та розхідних матеріалів не дає можливості зробити їх дешевими. Поряд з тим ці речі не несуть тої так необхідної в закладах такого плану автентичності. Не пронизують його духом  справжнього українського побуту. І саме основне зовсім не в’яжуться  з іншими елементами декору які цілком можливо є автентичними (глиняними глечиками, прялками, колесами від возів, вишиванками, тощо).

31719      41

Одним з варіантів вирішення даних проблем може бути введення в якості пристрою для сидіння старовинного бамбетелю.  Бамбетель (з  німецького. Bankbettel) — лава-ліжко, яка розсувається для спання та складається для сидіння. У 19 ст. та на початку 20 ст. на Західноукраїнських землях в розкладену лаву клали сінник, і на ній спали, водночас часто виконувала функцію скрині. Кришкою на день закривали висувну шухляду-лежак, вимощену соломою. З’явилася така лавка-ліжко в західно-українських селах в останні роки австрійського панування. Вночі бомбетель слугував для спання, а вдень міг бути  легко використаний для того, щоб посадити усіх гостей за  святковим столом в гостинній українській хаті.

Stitched Panorama  f769ce14331143cefe510e5946fc1c09

На даний час предмет майже повністю зник з реального повсякденного користування.  Бомбетель виготовлявся  з хорошого добротного дерева, майстрами які в той час робили речі які мали служити довгі-довгі роки. На лаві комфортно розміститься 3-4особи або більше – в залежності від габаритної довжини (а довжина деколи сягала 5-6метрів). Габаритні розміри будуть добре підходити у співвідношенні до столів оптимальної висоти та ширини. Кожен з таких предметів можна оздобити різноманітними національними візерунками, різьбою, та надати відповідно до навколишнього простору колір. На бамбетлі можна розмістити подушки які створять атмосферу затишку та комфорту для клієнтів.

imag6127      1helovin 1

В сучасному інтерьері старовинний бамбетель далеко не буде виглядати прибульцем з космосу. Фантазійно задекорований та оздоблений яскравими якісними матеріалами, предмет внесе ізюминку та порадує зручністю та практичністю. Попити кави  та поїсти «на бамбетлі» захочуть як студенти так і досить заможна публіка яка зацінить ідею та запам’ятає Ваш заклад!

b8aba0ebb6ed8af5aaa55326e4971303 67092c88d678394ab660a962151fd8fd

Category:
  News
this post was shared 0 times
 500
About

 admin

  (1 articles)

Leave a Reply

Your email address will not be published.